top of page

Nem örökbefogadható!
90 napig eredeti tulajdonosát kell keresnünk!

Őrbottyánban bandukolt az úton, és két autó majdnem összeütközött miatta. Igy az ő esetében közúti veszélyeztetéssel is el kell majd számolni a kóboroltatás, hiányzó chip és oltások kérdésén túl
Szerencse, hogy a sofőrök ki tudták manőverezni a balesetet.
A gazda keresése helyben (5 napot töltött a két kis hiján balesetet szenvedett autós ezzel) nem járt eredménnyel.
A kutya a jegyzőnél, helyi és környéki állatorvosoknál lejelentve.
Ma ő is állatorvosnál járt. Chipet, oltási könyvet kapott, felvették státuszát. Hármas tesztje negativ , de még karanténban.
A jegyzőnek történt bejelentéstől számitott 90 napig van a fentiek figyelembevételével a gazdájának lehetősége előkerülni. A kutya nemét és ismertetőjelét kell megadnia, fotókkal és oltási könyvvel (hmmmmm) igazolnia tulajdonát.
Ezen időszak alatt a kutya nem gazdásitható, hisz nem a mienk. Elteltével - ha a tulajdonos nem jelentkezik - a jegyző a tulajdonunkba adja, és akkortól lehet rá jelentkezni.

Trilla

  • 2026-06-01

bottom of page